ATON ŞİFA ENERJİSİ HAKKINDA

yasam-koclugu

Dünya'da bir ilk olan Aton Enerjisi artık Aton Enerji Merkezinde sizlerle paylaşılıyor.

Uzun yıllardır gerçekleştirilen  ruhsal çalışmalar sonucunda hak edilen bu enerjiyi  Öz yoğunluğum ve  bedenim aracılığıyla çekmekte ve dağıtmaktayım.

ATON Şifa & Dengeleme Enerjisi  Işık Evren dediğimiz Rahman yoğunluktan ( 19. Hak katı ve ötesi ) Mart 2015 tarihinde ilk kez Altın Işık olarak Erim Ergün tarafından dünyaya indirilmiş, Ağustos 2015 ayında da ATON ismini almıştır.

Mart 2015 tarihinde Altın Işık olarak devreye alınan ATON    Şifa & Dengeleme Enerjisi facebook platformunda iki haftada bir uzaktan aktarımla on binlerce kişiye ulaştırılmış olup aktarımlar devam etmektedir.
Enerji, Eylül 2015 ayında ATON Enerji adıyla 3 seviyeli  Sertifikalı Uygulayıcı Eğitimlerle herkesin kullanımına açılmıştır. 

ATON enerji sadece uyumlanma Şifa verme - bulma anlamında değil bunların  ötesinde bir sistemdir. Etki alanınızı güçlendiren etrafınızdaki insanlara da bu tohumu ekmeyi amaçlayan bir enerji olup bu nedenle bu dönemde aktive olan bir enerjidir.

 

ATON ENERJİ FAYDALARI

 

- Yaşamda kaotik ortamda kontrol kurmaya yardımcı olur.
- Huzur ve denge hissettirip AN 'da olmayı kolaylaştırır. İnsan’ın Dünyada Olma nedeni Aton Gücü nü devreye almasıdır.
-İnsan’ın Ruhsal bütünlüğünü devreye almasında Aton gücünün önemi yer almaktadır.
- Bireysel uyanışa ve idrake yardımcı olup kolektif uyanışı hızlandırır.
- Mezar olarak adlandırdığımız "Rahim" yoğunluklarda (Sanal boyut) kontrol kurup Omega (Rab) kapısı geçişini hızlandırması ve "Rahman " da Tanrısal gücünü aktive etmeye yardımcı olur.
- Bu kıyam döneminde birleşip bütünleşerek Omega’dan Rahman’a geçişi sağlamaya yönelik bir enerjidir.
- Bedendeki enerjisel blokajları açmaya yardımcı olup şifalanma sürecini hızlandırır.
- Enerji etki alanınızı güçlendiren ve etrafınızdaki insanlara da bu tohumu ekmeyi amaçlayan enerji türüdür.
- Enerji uygulamasını alan kişilerde güven, huzur ve Kaynakta olma deneyimini yaşatır. 
- ATON gücü, kontrol gücü yüksek bir enerji yoğunluğudur. Kontrol gücü ile hücresel düzeyde denge sağlar.
-ATON enerjisi bedenlerde hücresel düzeyde açılım yaparak ışığı ve bilgiyi absorbe edebilmek için gerekli zemini hazırlar. 
- ATON enerji hazırladığı zeminde ışığı ve bilgiyi hücrelere neşreder ve bilgi hücresel düzeyde açılmaya başlayarak İnsan’ın Kendisini okumasına kapı açar. 
-ATON Gücü moleküler düzeyde devinim ( hareketlilik ) hızını arttırarak dengeleme gücünü aktifleştirir. Aktifleşen denge varlığın hücreler arası armonisini sağlayarak rezonansal yapıyı oluşturur.
- Hücre yapısallığında Denge sağlayarak Şifa yolunu aralar, Farkındalığın artmasına dayanak sağlayan enerji yapılandırılmasında rol oynar.

 

ATON İLK SEVİYE ENERJİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.

ATON ORTA SEVİYE ENERJİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.

ATON İLERİ SEVİYE ENERJİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.