Bireysel Seanslar

yasam-koclugu


Ruhsal ameliyat ( 90 dk )

Ruhsal Ameliyat, kişinin geçmişten taşıdığı ve geleceğe yansıttığı "kızgınlık, üzüntü, takıntı, korku, kaygı vb." duygu ve enerjilerin; buna paralel olarak yaşamında önünü tıkayan ve ilerlemesini engelleyen inanç sistemlerinin yarattığı blokajları, bedende karşılığı olan bölgelerden çekip çıkartmaya yarayan çok etkili bir yöntemdir. 

Deneyimlenen hipnoz ya da trans hali değildir çok derin bir şifa alanına geçen kişi yine de her şeyin farkındadır. Danışanın aktif olarak sürecin içine olduğu bir çalışmadır. 


Anne & Baba çalışması seansı ( 90 dk )

Bizi oluşturan anne ve babamız ve onların atalarından bize geçen inançlardır. Biz bu inançları fark edene ve dönüştürene kadar onlarla aynı kaderi yaşamaya devam ederiz. Ne zaman ki anne & baba ve de dişil & eril atalarımızı kabul eder onurlandırırız, işte o zaman içimizdeki dişi & eril enerji dengesi kurulmaya başlar ve yaşamımızın tüm alanlarında bu dengeyi deneyimlemeye başlarız. 

Bu seansımız kişi için çok önemli olan içindeki dişi ve eril enerjilerle buluşma ve de anne & baba enerjisini kabul edip onurlandırmaya yöneliktir.   

 

 Yaşam Amacı ( 90 dk )

Herkes bu yaşama sunmak için ona özgün hediyelerle gelir kimisi bu hediyeleri keşfedemeden yaşamını bitirir kimisi ise bu özel yetenekleri keşfederek yaşamını bambaşka bir şekilde her alanda yeniden yaratır. Bu seansımızda kişinin öz değerlerini keşfetmesine ve de yaşam amacını açığa çıkarıp hayatının her alanına yansıtmaya başlamasına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu bağlamda kişinin yaşam amacı sloganı belirlenir ve enerjisindeki, tatmin seviyesindeki değişimler çarpıcı bir şekilde yaşamında görülmeye başlanır.  

 

 Sağlık Koçluğu & Danışmanlığı seanları ( 90 dk)

Tıbbi tedaviye destek olarak hastalıkların bilinçaltında yatan sebeplerine inilir ruhsal ameliyat ve diğer teknikler ile arınma çalışmaları yapılır. ATON enerjisi ile beden güçlendirilir ve dengelenir. İyileşme sürecini hızlandıran ve de kökeninde bir daha hastalığa sebep olacak zihinsel, duygusal sebeplerin temizlenip kişinin yaşama bakış açısının topyekün değiştiği seanslardır.  

*Herhangi bir ruhsal ya da fiziksel problemde öncelikle kişinin tıp doktorlarına, psıkolog ve psikiyatristlere gitmesini önemle tavsiye ederiz.


Ruhsal rehberlik & danışmanlık seansları( 90 dk )

Kişinin kendi içinde derinleşmek, ruhsal yolculuğunda daha da ustalaşmak istediği durumlarda uygulanan seanslardır. Burada mentor şapkasını da takarak Erim Ergün 17 yıllık ruhsal yolculuğundaki deneyimleri, eşikleri ve önemli noktaları danışan ile paylaşır ve bir takım teknikleri öğretir..

 

Zayıflama Koçluğu seansları( 90 dk )

Kişinin zayıflama sürecinde aşırı kiloların bilinçaltındaki sebeplerine inilip temizlendiği, zayıflamaya yönelik dirençlerin kırıldığı seanslar dizisidir. Kişi harekete geçirilir, kararlılığı ve kendine inancı artırılarak hedeflediği ideal kiloya ulaşır. 

*Bu seanslar diyete yönelik değildir kişinin kendisine uygun bir diyet programını takip etmesi önerilir.   

 

ATON Şifa & Dengeleme enerjisi seansları ( 45 dk )

Bu senaslarda kişinin çakralarının ne kadar sağlıklı çalıştığı kontrol edilir ve de ATON enerjisi uygulamaları ile bedendeki enerji blokajları açılır kişi dengelenir. Uykusuzluk, migren, yaşam enerjisi düşüklüğü  ve huzursuzluk gibi durumlarda özellikle önerilir.

 

Öğrenci koçluğu seansları ( 90 dk ) 

Öğrencilerin yaşadığı odaklanma güçlüğü, sınav kaygısı, kararlılıkta zayıflık, kendine güvensizlik, başarısızlık korkusu ya da tam olarak hangi mesleği seçeceği ile karmaşa yaşadığı durumlarda gerçekleştirilen seanslardır.  

 

İş hayatı & kariyer koçluğu seansları ( 90 dk )

Kişinin iş hayatında aşması gereken engelleri kolaylıkla aşması, kendisine ve yeteneklerine uygun bir işte başarılı olması için gerçekleştirilen seanslardır.

 

İçsel bilge ile buluşma seansı ( 90 dk ) 

Kişinin içindeki bilge ile buluştuğu, ona sorular sorduğu ve aldığı cevaplar ile farkındalığını yükseltip yaşamında değişimi başlattığı bir seanstır. Kişi bu seansta içindeki bilge ile buluşmak adına derin bir içsel yolculuk yapar ve sonrasında yaşadığı farkındalıkları, sorularına aldığı cevapları koç ile paylaşır.

 

İlişki Koçluğu Seansları

Kişinin yaşamında tatmin dolu, dengeli bir ilişki yaşamasını engelleyen bilinçaltındaki sabotörleri fark etmesi ve geçmişten getirdiği, koparamadığı bağlardan özgürleşmesi hedeflenir. Kişi ideal ilişki alanına adım atar ve bu bilinç halinde yaşamı deneyimlemeye başlar. İlişki koçluğu programı ortalama 4 seans civarında sürmektedir. Çiftler ile çalışıldığında yoğunlukla kişiler ile birebir seans yapılır bir seans çiftle aynı anda çalışılır.