Seminerler

yasam-koclugu

Işık Çalışması

IŞIK Çalışması Mart 2014 yılında başlamıştır.  Çalışmada günün konusu ile ilgili Öz Akış Bağlantısı ve günün Meditasyonundan sonra kısa bir ara verip Ana Akış ve Kişilere Özel Akışlara geçtiğimiz  ve konu ile ilgili soru – cevap bölümü olan güçlü Ruhsal bir çalışmadır.

Bu çalışmada katılımcılar ATON Şifa ve Dengeleme Enerjisini de kısa süreli deneyimlemektedir. Kişilere özel Öz akışlar yapılmakta ve bunlar ses kaydı olarak e-mail ile sonrasında katılımcılar ile paylaşılmaktadır.

** IŞIK Çalışmamız iki haftada bir salı günleri saat 19:30 – 22:30 arasında yapılmaktadır. Tarihlerini ANA SAYFA – Etkinlik Takvimini ziyaret ederek görebilirsiniz.

 

Ben AŞK’ım

Bu çalışmamızda duygusal ilişkilerimizde bizi en çok sabote eden geçmişten getirdiğimiz bilinç altımızdaki inançlarımızı, duygularımızı fark edip bunlardan güçlü ATON enerjisi ile özgürleşmeyi hedeflemekteyiz. Ara ara Erim Ergün’ün sesinden aşk şarkılarını da dinliyor olacaksınız.
 
Sonrasında ise güçlü AŞK enerjisinin kendisi olup yaşamımızda bu titreşimi yaymaya başlayacağız. Sonrası mı? Artık bu yaşamınızda size ve seçimlerinize kalmış…

AŞK ve sevgi ile bekleniyorsunuz...

** Ben AŞK’ım  Seminerimiz iki haftada bir perşembe  günleri saat 19:30 – 22:30 arasında yapılmaktadır. Tarihlerini ANA SAYFA – Etkinlik Takvimini ziyaret ederek görebilirsiniz.

 yasam-koclugu

Yaşama Uyanış

Hepimizin yaşamında ailemizden, çevremizden, büyüklerimizden öğrenerek kabul ettiğimiz inançlarımız  bir tohum olarak bilinçaltımıza ekilmektedir. Bu inançlar zamanla bizim hayatımızda yaşadığımız deneyimlerle de güçlenirken yeni inanç kalıpları da en derinlerimizde yer etmeye başlar.
 
Tüm bu inançlar  güvensizlik, değersizlik, yetersizlik ve kendine acıma  vb. duygularla beslenir ve zamanında ifade edilmemiş, özgürleşilmemiş duygular sonrasında yaşamımızı yönetmeye ve buna uygun olay ve kişileri hayatımıza çekmemize neden olur ve kurban bilinci  daha da güçlenir ve içinden çıkılmaz bir hal alır.
 
Bilinçaltı düşüncelerimiz, bilince çıkmadıkça karşımıza kader olarak çıkar, der Carl Jung.
Bu çalışmamızın amacı bilinçaltımızdaki en sık rastladığımız ve bizi sınırlayan inanç, duygu ve egosal benlikleri ışık tutarak özgürleşmeye başlamak ve ayrılıktan bütünlüğe adım atmaktır. Bilinçaltı temizliği esnasında güçlü ATON enerjisi devrede olacak ve katılımcılar bu enerjinin şifa gücünü deneyimleyecek.
 
Çalışmanın sonunda güçlü, dengeleyici, huzurlu Altın Işık enerjisi ile sarmalanıp programımızı bitireceğiz.
 
‘Yaşama Uyanış’ bir günlük bir Seminer olup düzenli aralıklarla ERİM Yaşam Koçluğu Merkezinde ya da İstanbul dışında gerçekleştirilmektedir.

Seminer tarihini - ANA SAYFA -  Etkinlik Takvimini ziyaret ederek görebilirsiniz.